פיננסים

הכוונה וליווי אישי לעולים חדשים

פיננסים

ייעוץ פיננסי

שירותי הייעוץ הפיננסי מספקים הדרכה בנושאי תקצוב, ניהול כספים, הבנת מערכות בנקאיות, גישה לתוכניות סיוע פיננסי ותכנון ליציבות פיננסית. 

 

ייעוץ השקעות

שירות ייעוץ השקעות מציע הכוונה וייעוץ בביצוע השקעות פיננסיות בישראל. הוא כולל מידע על הזדמנויות השקעה, הערכת סיכונים, פיזור תיקים, מגמות שוק, אסטרטגיות השקעה ותכנון פיננסי. בין אם אתה מעוניין בהשקעות נדל"ן, השקעות בבורסה, קרנות נאמנות או אפשרויות השקעה אחרות, שירות זה יכול לעזור לך לקבל החלטות מושכלות ולמקסם את פוטנציאל ההשקעה שלך. שירות הייעוץ עשוי גם לחבר אותך עם אנשי מקצוע השקעות, יועצים פיננסיים וחברות השקעות כדי לעזור לך להשיג את היעדים הפיננסיים שלך ולבנות תיק השקעות מוצלח. 

הכוונה בנושא המערכות הפיננסיות בארץ ובחו"ל

כחלק משירותי ההכוונה בנושא המערכות הפיננסיות בארץ ובחו"ל, נדאג לפתיחת חשבון ישראלי, נכיר בפניך את נהלי הבנקים, אופן ביצוע העברות בנקאיות לחו"ל, עקרונות ניהול פיננסי עסקי ופרטי והתמצאות בנוגע לרגולציות.

השירות יספק מידע בנוגע למוסדות הפיננסים השונים, המוצרים והשירותים המגוונים הניתנים על ידם והכוונה בנוגע לניהול העברות פיננסיות בארץ ובעולם.

באם אתה זקוק לעזרה בניהול הפיננסי היום יומי, ביצוע השקעות או העברת כספים מחוץ לישראל, ההדרכה שלנו תספק לך את מלוא התמיכה לאלו ועוד.

השירותים שלנו

פיננסים

פיננסים

למידע נוסף על ייעוץ פיננסי, ייעוץ השקעות והכוונה בנקאית
לחץ כאן

עסקים

עסקים

מידע נוסף על סיוע במציאת דיור, תמיכה בחיפוש עבודה והקמת העסק שלך בישראל
לחץ כאן

שילוב

שילוב

למידע נוסף על אינטגרציה תרבותית, אוריינטציה תרבותית, תמיכה משפטית והגירה
לחץ כאן

למידע נוסף ויצירת קשר השאירו פרטים כאן

כלי נגישות